Samsun’da profesyonel ekibimizle şap atma işini uygun fiyat ve garantili hizmet ile gerçekleştiriyoruz. Kaliteli bir şap atma işlemi için öncelikle beton harcının kaliteli ve iyi olması gereklidir. Kaliteli beton harcının olması iyi bir dağılım, uç ve köşe bölgelere yerleşim için oldukça önemlidir. Bu harcın tüm bölge ve köşelere ulaşmasını ustalarımız en iyi ve gerekli şekilde sağlayacaklardır. Atılan beton kurumaya ve donmaya başlamadan önce helikopter denen beton düzleştirici araçlarımız ile en iyi şekilde şap atılan yer düz hale getirilecek ve sorunsuz bir şekilde müşterimize teslim edilecektir. İyi bir samsun şap atma işleminin pratik olmasıyla birlikte titiz de olması gerekmektedir. Samsun Atakum’da bulunan tecrübeli ustalarımız son derece titiz ve güzel davranmaktadırlar.

Samsun Şap Ustaları Nasıldır?
Her şap ustasına güvenmenin son derece kalitesiz iş ve problemlerin ortaya çıkarması kaçınılmazdır. Samsun Atakum’da bulunan şap ustalarımızın işlemleri son derece önemlidir. Atakum’da kaliteli bir şap ustası bulmak son derece zordur. Özellikle bir şap ustası için tecrübe seviyesi oldukça önemlidir. Tecrübeli bir usta şap atımı sırasında herhangi bir sorun olursa bu sorunu çözebilecektir. Samsun Atakum’da sizlere son derece kaliteli şap hizmetleri sunmak için tecrübeli ustalar ile çalışmaktayız. İyi bir beton harcı ile zeminler en iyi şekilde kaplanacak ve helikopter ile en iyi şekilde düzenleme yapılacaktır. Bu sayede zeminler en düz halde sizlere teslim edilecektir.


Samsun’da Şap Nasıl Attırılır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?
Şaplar tesviye beton zeminin üzerine, kuruduktan sonra direkt uygulanır. Kullanım alanları ise çoğunlukla zeminler ve rutubetli bölgelerdir. Zemine çimento ile yapılan şap için kalınlık en az 0,2 cm en fazla da 0,5 cm olmalıdır. Sentetik içerikli şaplar içinse en az 0.5 en fazla 3 cm olmalıdır. Kullanılan malzemeye göre ve kullanım amacına göre değişkenlik gösteren kalınlık ölçülerinde genellikle 2.5 cm kalınlık tercih edilir. Samsun Atakum’da Şap Ustası veya Firması arıyorsanız bizleri tercih etmek sizin için en iyi yol olacaktır! fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iletişim için tıklayın