FİBER ÇİMENTO KAPLAMA

Deko Samsun Yapı, ev yenileme ve genişletmelerden küçük boyama, dekorasyon ve çimento kaplama projelerine kadar eksiksiz bir inşaat hizmetleri yelpazesi sunar. Evinizin dış cephesine giden malzemeyi seçmek son derece önemlidir. Sonuçta, havanın sert unsurları ile evinizin içi arasında duran tek şey budur. Fiber çimento, bir dizi özel renkte gelir ve evinize otantik ahşap, duvar veya tahtası görünümü sağlar. Bir fiber çimento kaplama tesisatı seçtiğinizde, ahşap veya tahta görünümün tüm zengin güzel görünümlerinin tadını çıkaracaksınız, aldığınız ürün çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

FİBER ÇİMENTO KAPLAMA SEÇMENİN FAYDALARI

Lifli Fiber çimento, vinil kaplama, boya, ahşap kaplama ve diğer dış cephe malzemeleri ile karşılaştırıldığında çekici faydalar sunar. Baş döndürücü güzel görünümüne ek olarak, bu tür dış cephe kaplaması aşağıdaki avantajları sağlar:

Son derece dayanıklı: Fiber çimento kaplama, dayanıklılıkta dış malzeme endüstrisine öncülük eder. Deneyimli bir fiber çimento kaplama yüklenicisi tarafından uygun şekilde monte edildiğinde, evinizin ömrü boyunca dayanmasını bekleyebilirsiniz.

Çevre dostu: Toksik olmayan ve doğal olan basit bileşenlerden sadece selüloz lifleri veya ahşap, çimento, su ve kum kullanılır. Lifli çimento kaplama daha az ekolojik ayak izi bırakarak çevre için daha iyi hale getirir.

Birçok stil ve renk: Doğru tipte fiber çimento kaplama seçimi sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Sedir kiremit, sıva ve ahşap kaplama tahtaları arasında değişen stillerde mevcuttur. Rengi de arzularınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Çeşitli elementlere dayanıklıdır: Fiber çimento kaplama, diğer malzemelerin bütünlüğünü tehlikeye atan birçok tehlikeye direndiği için herhangi bir bina için üstün bir dış cephe malzemesidir. Bunlara nem, ateş, böcekler, dolu, yağmur ve çok daha fazlası dahildir.

Hızlı kurulum: Kurulum süresini önemli ölçüde kısaltarak yapı boyunca tasarruf sağladığından, daha fazla insanın fiber çimento kaplamaya yönelmesinin nedeni budur. Malzemenin kullanımı ve manevrası hafiftir ve minimum sürede hızlı ve güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlar.

Düşük bakım: Lifli çimento kaplamanın en iyi faydalarından biri, onu iyi durumda tutmak için gereken minimum bakım miktarıdır. Malzeme bir kez kurulduktan sonra, herhangi bir noktada yeniden boyanması gerekmez ve basit bir sabun ve su kombinasyonu kullanılarak kolayca temizlenebilir.

Fiber çimento kaplama hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.